Bağcılar klima servisi

thumb_03

Bağcılar klima servisi olarak bağcılar ve ilçesine bağlı mahallelere  klima bakım servisi,klima bakım montaj,klima bakım arıza, servis olarak hizmet vermekteyiz. Evren teknik logosu ve ismini gördüğünüz her yerde gönül rahatlığıyla klimalarınızın bakım servis hizmetini alabileceğiniz güvenilir adres Evren teknik tir.

thumb_03

 

Bağcılar klima bakım servisi,bağcılar klima arıza servisi,bağcılar klima montaj servisi,olarak sizlerin hizmetinde olduğumuz gibi tüm klima,duvar tipi klimalarda,salon tipi klimalarda,ve tavan tipi klimalarda da bakım servis ve de montaj bakım servisi olarak tüm branşlarda Bağcılar klima bakım servis hizmetini alabileceğiniz güvenilir adres Evren teknik ( klima servisi )

KLİMA BAKIM NE ZAMAN YAPILMALI

Hem yaz sıcaklarından hem kış soğuklarından koruyan bir cihaz olarak özellikle evlerde konfor sağlayan klimaların düzenli olarak bakımlarını geçekleştirmeniz cihazın daha uzun süreli kullanabilmesi bakımından büyük bir önem taşır.

Klima bakımı ne zaman yapılmalı ve kimlere yaptırılmalı?pek çok kişi klima bakımlarını anlatıyor olsa da aslın da klimaların daha sağlıklı bir şekilde kullanabilmesi bakımında bakım zamanına ve bakım yapacak kişilere dikkat etmek gerekmektedir.

Klima bakımlar işin ehli uzmanlar tarafından gerçekleştirilen işlemlerdir.Bu bakımlar sırasında cihazın tüm değerli kontrol edilmekte,iç temizliği yapılmaktadır.B u bakımların ne zaman yapılacağı önemlidir. Kışın ortasın da yada yazın ortasın da bakım yaptırmanız herhangi bir faydasını göreceğiniz mümkün olmayacağı gibi bakım sırasında cihazın kullanamaması da sorun yaratacaktır.bu yüzden klima bakımı ne zaman yapılmalı dediğinizde en uygun zaman evdeki klimalar için yılda iki defa olmak üzere özellikle yaz ve kış mevsimleri başlamadan evvel yapılmalıdır.Çünkü bu mevsimlerde kullanım artacaktır ve sorunsuz bir şekilde çalışması için kullanım öncesi bakımdan geçirilmesi gerektir.

Peki bu bakım sırasında ne gibi işlemler yapılır?İlk olarak cihazlarda basınç değerinin kontrolü sağlanmaktadır.Daha sonra elektrik tesisatı kontrol edilir. Cihazın tüm bağlantıları dikkatlice kontrol edilip fan pervanelerin temizliği yapıldıktan sonrada eğer gerekiyorsa hava filtre değişimi gerçekleştirilir. Bu sebeple klima bakımlarının işini ehli prefosyonel  klima servis tarafından yapılması gerekmektedir.

Bağcılar klima servisi, bağcılar klima bakım, bağcılar klima montaj, bağcılar klima de montaj,servisi olarak (7/ 24 ) hizmet vermekteyiz.

www.evrenteknik.com

info@evrenteknik.com

acil-kombi-servisi