Beylikdüzü Klima Servisi

slider2

Beylikdüzü Klima Servisi beylikdüzü klima montajı, beylikdüzü klima arıza, beylikdüzü klima arıza servisi, beylikdüzü klima bakım servisi ve daha pek çok hizmet talepleriniz için güvenilir adres Evren Teknik Klima Bakım Servisidir.

slider1

Klima Bakımı Nasıl Yapılır?

Klimalarda en çok hava filtrelerinin bakımının yapılması müşterilerden istenir.Bunun yanında periyodik olarak firma yetkili servisince yapılması gereken kontroller bulunmaktadır.

Hava Filtresinin Bakımı,

: Hava filtresi ön panel üzerindeki yuvaya yerleştirilmiştir.Panelin altındaki tutamaktan aşağı doğru çekildiğinde rahatlıkla çıkabilir. Temizledikten sonra aynı şekilde yerine takılır.Temizlikten başka bakıma ihtiyaç göstermez filtre 15 günde bir temizlenmelidir. Filtre  temizlendiği taktirde hava sirkülasyonu engelleneceğinden eveparatör yüzeyi karlaşır ve soğutma verimi düşer.

: Hava Akımını Destekleyen Filtrelerinin Temizlenmesi

ilk önce kapağı aşağı doğru çekip çıkartmalı ve içinde bulunan hava akımını destekleyen filtreleri sökmelisiniz.İşlemden sonra filtreleri süpürge yardım ile tozlardan arındırmanız gerekmektedir. Ardından bu bölgeyi musluğun altında kısa bir süre beklettikten sonra temizlik işlemlerini bitirmelisiniz. Kurutma bölgesinde dikkat etmeniz gereken 2 nokta vardır. Birincisi güneşte ikinci asılarak kurutulma yapılmalıdır.

: Hava Filtrelerinin Temizlenmesinde Dikkat Edilecek Hususlar

Musluk altında tututlarak yıkanır.                                                                         Elektirik süpürgesiyle temizlenebilir.                                                                     Sıcak su ile yıkamak gerekirse su sıcaklığı 50 ^C üzerine çıkarılmalıdır.                 Çitilenmelidir.                                                                                                   Güneşte kurutulmalıdır.                                                                                         Asılarak kurtulmakıdır.                                                                                         Klima kesinlikle filtresiz çalıştırılmamalıdır.

: Periyodik Bakımda Yapılması Gerekenler

Periyodik olarak firma yetkilisi servisince yapılması gereken kontroller bulunmaktadır.Evaparotör ve kondaserin özel ısı eşanjör detarjanı ve basınçlı hava veya su ile temizliği R_22 Gazının yüksek ve alçak bsınç değerinin kontrolü elektrik tesisatı, V ,otomat, Voltaj akım değerlerinin kontrolü, Tüm soket değerlerinin kontrolü, Drenaj tavası ve hattını temizliği, Tüm fan pervanelerinin temizliği, Duyu ile ses kontrolü, Estetik görüntü, kontrolü, Eksik gaz şarjı

: Ünitenin Ve Uzaktan Kumandanın Temizlenmesi

Yumuşak bir bezle silin, Sıcak su, Tiner aşındırıcı, Tozlar,veya güçlü çözücüler kullanmayın.

: Beylikdüzü klima bakım servisi 

: Beylikdüzü klima arıza servisi 

: Beylikdüzü klima montaj servisi 

: Beylikdüzü klima de montaj servisi 

: Beyildüzü klima bakım,beylikdüzü arıza,beylikdüzü montaj,beylikdüzü de montaj, 

Siz değerli beylikdüzü sakinleri yazı serin rahat bir şekilde geçirmek isterseniz Evren teknik olarak güvenilir uzman işin ehli bir ekiple çalışmak isterseniz doğru adrestesiniz. Beylikdüzünde bugune kadar tüm markalara, hizmet vermekteyiz. Beylikdüzü ve civarındaki bütün klimalara narka gözetemeksızın hizmet vermekteyiz.

: Evren teknik irtibat: 0212 651 11 59 / 0542 651 11 59 

: www.evrenteknik.com

: info@evrenteknik