Sefaköy klima servisi

logo

Sefaköy  klima bakım servisi denildiğinde, akla gelecek ilk isim Evren teknik tir. Güvenilir ve alanın  da uzman, kadrosu  ile, sefaköy klima bakım  servisi olarak size bir telefon kadar yakınız.siz değerli safaköy sakinleri ve civar mahalle yakınlarında bulunan, bütün müşterilerimize ( 7 / 24 ) Hizmet vermekteyiz.

Evren teknik olarak siz sefaköy sakinleri için, bu yazı daha serin,ve sağlıklı, geçirmeniz için, klima bakımlarına başladık.Yaz ayını  kış ferahlığında geçirmeniz için,işin ehli ve uzman tecrübeli ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz.teknik servis klima ve teknik işlerde işimizin, en mühim kısmı sizlerde konforunuzu düşünüyorsanız,bizleri de aile gibi görmenizi ve kaliteli hizmet alabilmek için her daim yanınızdayız.

logoacil-kombi-servisi

KLİMA BAKIMI NASIL YAPILMALIDIR.

izmir gibi 4 mevsim klima kullanılan bir şehirde, en büyük  eksiksizliklerimizden bir tanesi bizi yaz kış demeden memnun etme gayreti içinde olan klima mızı ihmal ediyor.oluşumuz.Bu yazı atlatalım kış gelmeden klima temizliği nasıl yapılır.Mutlaka öğreneceğim.Diye diye kış bahara, bahar yaza, döner bir bakmışsınız hala klima temizliği klima bakımı nasıl yapılır. Öğrenememişiz.Öğrenmediğimiz gibi bir alo bile dememişiz. Yazının da girişinden de  anlaşılacağı  üzere klima temizliği nasıl yapılır, klima temizliğinde dikkat etmemiz gereken durumlar nelerdir? Bu soruların cevabını arayacağız. Bende klimayı aldığımda hevesle her yıl temizletirim demiştim. Bugün o sözlerin üzerinden tam 4 koca sene geçti.  Sonunda temizlettim. Klima temizliğini yapan usta, çalıştığım işyerin de, klima bakım ustası olduğu için,Klima bakımı nasıl yapılır, klima bakımı nasıl yapılmalı, konusunda işin tüm teknik kısımlarını sorma ve öğrenme, fırsatım oldu. İşte size gerçek bir klima ustasının ağzından dökülmüş kelimelerle klima temizliği nasıl yapılır onu anlatacağım klima temizliği nasıl yapılır?Klima bakım konusunda tüketicinin tek yapması gereken klimaların hava filtrelerin temizliği,ve periyodik olarak yaza girmeden klimasının kontrolünü ihmal etmemesidir.Hava filtresinin bakımı? Hava filtresi ön panel üzerindedir.Ön panel açılarak hava filtresine kolayca ulaşılabilir.Temizliği aşağıdaki yaptıktan sonra kolayca tekrara yerine takılır.

Filtre temizliği nası yapılır?

Flitre çıkarılıp musluk altına tutularak ve ya küvette suyla yıkanır,hafif tozlanmalarda,elektirik,süpürgesiyle,temzlik yapılabilir,flitre sadece soğuk suyla,herhangi bir temizlik maddesi kullanılmadan yıkanmalıdır,yıkandıktan sonra güneşte kurutulabilir,klima kesinlikle flitresiz çalıştırılmamalıdır,periyodik bakımda yapılması gerekenler,Bakım klima,sistemlerinde en önemli unsurlarından biridir.Doğru ve periyodik olarak yapılan bakımlar sistemin daha verimli çalışmasına va daha uzun ömürlü olmasına olanak sağlar.

Sefaköy klima bakım servisi 

Sefaköy klima arıza servisi

Sefaköy klima montaj servisi

Sefaköy klima demontaj servisi

slider1

Sefaköy klima bakım servisi sakinleri bizlere,gönül rahatlığıyla ulaşabilirsiniz.

Evren teknik irtibat: 0212 651 11 59 / 0542 651 11 59

www.evrenteknik.com  

İnfo@evrenteknik.com